MC 4/17 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Nová KTM 1290 Super Adventure
BMW R 1200 R po 50 000 km
Triumph Bonneville Bobber

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Nejlepší custom H-D postavili v Praze!

Akce

30.04.2015

V pražském klubu Lávka se uskutečnila Dark Custom party, jejíž hlavním bodem bylo vyhlášení vítězů soutěže přestaveb The Battle of the Kings regionu střední a východní Evropy. Všech 17 dealerství H-D tohoto regionu mezi sebou bojovalo o nejzdařilejší přestavbu modelu H-D Street 750 a titul Krále Customů.

Titul nejlepší přestavby získalo pražské dealerství, které svým kouskem zaujalo během března a dubna nejvíce hlasujících. Pražský dealer zároveň bodoval i u českých novinářů. Na druhém místě se umístila přestavba budapešťského dealerství a třetí místo získala Varšava. Během večera byla vyhlášená také speciální cena centrály CEE, kterou obdrželo dealerství v Hradci Králové. 

Nyní dealerská soutěž The Battle of the Kings vstupuje do své druhé etapy. V té je možné hlasovat pro devět regionálních šampionů, a to od 11. do 28. května na. Z hlasování následně vzejde pět finalistů, kteří se zúčastní velkého evropského klání během legendární show „Wheels and Waves“, která je zaměřená na customizaci. Probíhat bude 11. - 15. června ve francouzském Biarritzu. 

"Jsme nadšeni velkou odezvou, kterou soutěž The Battle of the Kings zaznamenala, což dokazuje i celkový vysoký počet hlasů, které přestavby regionu CEE obdržely,“ říká Martin Heřmanský, country manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu. "Harley-Davidson je synonymem pro individualizaci, a na to právě soutěž The Battle of the Kings poukazuje. Veřejnost se má možnost přesvědčit, že dealeři Harley-Davidson patří mezi naprostou špičku v umění customizace a přestaveb. Právě proto dokáží lépe než kdokoliv jiný splnit sen každého motocyklového jezdce.“ dodává. 

V druhé etapě dealerské soutěže The Battle of the Kings je možné hlasovat pro nejzdařilejší přestavby od 11. května.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Český snowboard světu vládne! Ta nejlepší párty na závěr sezony světových pohárů se rozjela jistě ve…

Častá trasa českých dovolenkářů nás nechala ověřit kvality dvou cestovních etalonů. Pod koly Japonce…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: