MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Nejlepší custom H-D postavili v Praze!

Akce

30.04.2015

V pražském klubu Lávka se uskutečnila Dark Custom party, jejíž hlavním bodem bylo vyhlášení vítězů soutěže přestaveb The Battle of the Kings regionu střední a východní Evropy. Všech 17 dealerství H-D tohoto regionu mezi sebou bojovalo o nejzdařilejší přestavbu modelu H-D Street 750 a titul Krále Customů.

Titul nejlepší přestavby získalo pražské dealerství, které svým kouskem zaujalo během března a dubna nejvíce hlasujících. Pražský dealer zároveň bodoval i u českých novinářů. Na druhém místě se umístila přestavba budapešťského dealerství a třetí místo získala Varšava. Během večera byla vyhlášená také speciální cena centrály CEE, kterou obdrželo dealerství v Hradci Králové. 

Nyní dealerská soutěž The Battle of the Kings vstupuje do své druhé etapy. V té je možné hlasovat pro devět regionálních šampionů, a to od 11. do 28. května na. Z hlasování následně vzejde pět finalistů, kteří se zúčastní velkého evropského klání během legendární show „Wheels and Waves“, která je zaměřená na customizaci. Probíhat bude 11. - 15. června ve francouzském Biarritzu. 

"Jsme nadšeni velkou odezvou, kterou soutěž The Battle of the Kings zaznamenala, což dokazuje i celkový vysoký počet hlasů, které přestavby regionu CEE obdržely,“ říká Martin Heřmanský, country manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu. "Harley-Davidson je synonymem pro individualizaci, a na to právě soutěž The Battle of the Kings poukazuje. Veřejnost se má možnost přesvědčit, že dealeři Harley-Davidson patří mezi naprostou špičku v umění customizace a přestaveb. Právě proto dokáží lépe než kdokoliv jiný splnit sen každého motocyklového jezdce.“ dodává. 

V druhé etapě dealerské soutěže The Battle of the Kings je možné hlasovat pro nejzdařilejší přestavby od 11. května.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: