MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

MOTOCYKL 1+2/2018 vychází 25. ledna!

Připravujeme

25.01.2018

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu dvojčíslem! Najdete v něm extra porci redakčních testů, podrobných informací o nejnovější technice, reportáže, rozhovory a spoustu dalšího zajímavého čtení.

Jednu z nejpovedenějších kombinací retro designu a moderní techniky přináší na trh Kawasaki v podobě své hlavní letošní novinky, Z900RS. Přesvědčili jsme se o tom v našem titulním článku. Ryze současné Hondy CBR650F a CB650F vypadají v tabulkovém srovnání jako jednovaječná dvojčata, ale v praxi se ukázalo, že každá nabízí jiné zážitky z jízdy. A čistokrevná klasika Moto Guzzi V7 III? To je hotový speciál na emoce! 

KTM s modelem Freeride založila před pár lety novou kategorii na pomezí endura a trialu. Původní záměr byl vyrábět jej pouze s elektromotorem, ale čtyřtaktní dvěstěpadesátka v tomhle balení dává ještě větší smysl! Na pozici českého bestseleru se momentálně nachází Honda Africa Twin, jejíž verze s dvouspojkovou automatickou převodovkou získává čím dál větší popularitu, a my už víme proč. Své místo na trhu si naopak teprve hledá německý bagger BMW K 1600 B, který nám ukázal, že nejen americké dálnice jsou jeho domovem.

Ducati letos přezbrojila na čtyřválcovou techniku, a my jsme – ještě dřív než první kusy nové Panigale V4 okusí asfalt – měli možnost vidět, jak se na výrobní lince motor s nejmenším desmo rozvodem montuje krok za krokem. Do šroubku rozebraný testovací motocykl po 50 000 ujetých kilometrech zase ukázal, co vydrží bestie KTM 1290 Super Duke R. A na kontroverzní módu osmdesátých let jsme zavzpomínali se zapadlou legendou Suzuki Katana.

Přelom roku je časem bilancování, a tak jsme v prodejních statistikách českého trhu motorek zapátrali, jak se vloni které značce vedlo. Naši zvědové v Japonsku zároveň zjišťovali, proč motocyklové velmoci dnes šlape na paty Evropa, a s hvězdou freestyle motokrosu Petrem Pilátem jsme si popovídali o zákulisí jeho oblíbeného sportu. Nový ročník časopisu vyjíždí z tiskárny s decentně vylepšenou grafikou, ale pravidelné rubriky zůstaly na svých místech. Přejeme tedy stejně příjemné čtení jako v minulém roce!

MOTOCYKL 1+2/2018 vychází ve čtvrtek 25. ledna.

Časopis vychází také elektronicky na portálech: Alza, Floowie a Wooky

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: