MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

MOTOCYKL 7/2017 vychází 7. července!

Připravujeme

07.07.2017

Cestovní enduro – pojem, který posledních pár let motorkovým světem rezonuje nebývale silně. Proto jsme mu v letním Motocyklu 7/2017 věnovali velký prostor. Jen u „cendur“ ale rozhodně nezůstaneme. Co vás čeká dál?

Pětice velkých cestovních endur BMW, KTM, Ducati, Triumph a Honda si to rozdala na silnici, v terénu i v cestovatelské disciplíně. Které z nich to všechno umí nejlépe? Napoví obsáhlé srovnání včetně objektivních měření. Karbon, kam se podíváte, 215 koní, 167 kilo a více než dva miliony korun – to je exkluzivní Ducati Superleggera, kterou jsme prověřili v exkluzivním jízdním představení. Stojí za takové peníze?

Máte zadní gumu na plátno a přední do špičky? Je nejvyšší čas přezout! Přinášíme velký srovnávací test šesti párů sportovně-cestovního obutí na suchu i na mokru, jenž vám napoví, po které značce sáhnout. Pokud gumy neřešíte a pokukujete po moderním retro biku, i pro vás máme fajn čtení – srovnání dvojice modelových variant EX a RS krásné Hondy CB1100 či dojmy z pořádného kusu amerického železa v podobě H-D Softail Slim S. Nechybí ale ani další stroje včetně představení zbrusu nových endur Sherco pro sezonu 2018.

Popovídali jsme si s legendou ploché dráhy Gregem Hancockem či silničářem Jakubem Kornfeilem a na ostrov Man odjeli pořídit reportáž z letošní napínavé TT. Závěr magazínu patří sympaťákovi Nickymu Haydenovi. To a mnoho dalšího nabízí nový MOTOCYKL. Věříme, že vás informuje a pobaví zároveň!

MOTOCYKL 7/2017 vychází v pátek 7. července.

Časopis vychází také elektronicky na portálech: Alza, Floowie a Wooky

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: