MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Podpořte Kamila Holána v cestě na TT!

Sport

17.03.2017

Kdo by nechtěl, aby se jeho jméno prohánělo v rámci závodu Senior TT na ostrově Man?! Roadracer Kamil Holán přichází s neotřelým projektem, který jemu pomůže absolvovat letošní Tourist Trophy a vám získat neopakovatelnou možnost být zvěčnění na jeho závodním BMW!

Autor:RedakceFoto:archiv

Kamil Holán k projektu dodává: "jak jistě víte, v letošním roce pojedeme celý šampionát IRRC v obou třídách (Supersport, Superbike), což bude šíleně náročný jak na čas a logistiku, tak hlavně finančně. Možná je to bláznivej krok, ale já to vidím jako skvělou příležitost, kterou jsem chtěl chytit za pačesy a pořádně si to užít. Motorky a závody miluju a nedokážu si představit, že bych tuhle šanci odmítnul. Sponzory sháním o sto šest a docela se daří peníze postupně dávat dohromady. Bohužel to zatím úplně nestačí, a tak mě napadlo věnovat všem mým fanouškům jeden závod na Tourist Trophy. Spousta lidí se tam chce někdy podívat. Tímhle by si mohl každý alespoň trochu splnit svůj sen a přitom podpořit naše snažení. Kdo by chtěl pomoci více, než jen zasláním symbolické částky za jméno na motorce, může si vybrat mezi dalšími odměnami." 

4o3jhYiUGuM

Pokud se vám tenhle nápad líbí a chtěli byste Kamila podpořit, není nic jednoduššího než prokliknout na jeho stránky! Vyberete si odměnu a už se budete jen těšit, až na fotografiích z TT budete na kapotách BMW S 1000 RR hledat právě svoje jméno!

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: