MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

BMW Motorrad RR Days 2017 se konají na okruhu v Brně!

Akce

09.03.2017

BMW Motorrad pro region střední a jihovýchodní Evropy pořádá již po šesté akci RR Days. Akce, jejíž součástí jsou volné jízdy na okruhu, se letos uskuteční ve dnech 10. až 11. května na tradičním místě, Autodromu Brno v České republice.

Kromě možnosti zajezdit si na svém vlastním motocyklu budou mít účastnící příležitost na závodním okruhu otestovat nové BMW S 1000 RR, které je dobře známé jak ze závodů Moto GP, tak podniků série Superbike.

DbPw40mF078

Cena za jednodenní vstupenku činí podle data přihlášky 169/180 eur, dvoudenní vstup stojí 315/330 eur. Vstupné zahrnuje 5 x 20 minut jízdy na závodním okruhu s vlastním motocyklem a 1 x 20 minut jízdy na závodním okruhu s novým BMW S 1000 RR (podle dostupnosti testovacích strojů). Součástí je rovněž občerstvení včetně nápojů a povinná časomíra (záloha za transpondér se platí zvlášť).

Účastnící se musí registrovat a zaplatit registrační poplatek. Vstup na závodní okruh je dovolen pouze jezdcům s příslušným motocyklovým vybavením. Organizátoři doporučují uzavřenou helmu s DD kroužky, jednodílnou koženou kombinézu s chrániči, kožené rukavice a vhodné jezdecké boty. Na vlastní odpovědnost je dovoleno použít normální helmu, motocyklovou bundu a kalhoty s chrániči.

Přihlásit se mohu majitelé motocyklů všech značek. Podrobnější informace a registrační formulář najdete v případě zájmu na internetové stránce RR Days.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: