MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Novým šéfem H-D CEE se stává Bohumír Přeučil

Český trh

08.03.2017

Harley-Davidson v těchto dnech jmenoval nového šéfa zastoupení značky pro region střední a východní Evropy. Stává se jím Bohumír Přeučil, který v čele týmu nahrazuje Martina Heřmanského, jenž začátkem roku postoupil na pozici Managing Director Strategic Growth Markets EMEA.

Bohumír Přeučil na novou pozici povyšuje z pozice Dealer Development Manager, kterou zastával od doby svého nástupu do společnosti v roce 2010. Jeho cílem v nové roli ředitele značky pro střední a východní Evropu je navázání na úspěšné předešlé roky, růst Harley-Davidson v rámci regionu, udržení stoupajícího trendu prodeje motocyklů a samozřejmě rozvoj týmu, který patří mezi jeden z nejúspěšnějších v rámci celé struktury značky.

Povýšení Bohumíra Přeučila na pozici ředitele zastoupení regionu střední a východní Evropy vychází z jeho dlouhodobě dobrých výsledků v rámci týmu i z detailní znalosti prostředí a pracovní problematiky. „Povýšení do nové pozice vnímám jako ocenění a poctu, ale zároveň i jako velkou zodpovědnost, zejména díky úspěšným předešlým rokům, kdy jsme předčili celou řadu očekávání a na které je třeba navázat, a zároveň se posunout ještě dále. Na druhou stranu jako výhodu chápu, že v rámci kanceláře Harley-Davidson střední a východní Evropy působím téměř od začátku, nemusím se tedy seznamovat s týmem ani problematikou našeho segmentu jako takového a mohu naopak plynule navázat na naši práci v minulých letech, jen z trochu jiné pozice a úhlu,“ říká nový ředitel H-D CEE.

V letošním roce se tak Přeučil zaměří zejména na další rozvoj značky, její potenciál a udržení stoupajícího trendu posledních let. Například za rok 2016 zaznamenal Harley-Davidson v rámci regionu dvojciferný meziroční růst a zažil nejúspěšnější rok od doby vzniku centrály H-D CEE v roce 2009. „Fakt, že přicházím do čela týmu v době, kdy má Harley-Davidson v našem regionu za sebou nejúspěšnější rok, vnímám jako výzvu. Podle mého názoru je zde stále prostor kam růst, co zlepšovat a na čem pracovat, a právě to bych v letošním roce s týmem rád naplnil,“ dodává.

Bohumír Přeučil nastoupil do Harley-Davidson v roce 2010, rok poté, co vznikla v Praze centrála pro střední a východní Evropu a v rámci týmu je tedy profesně druhým nejstarším. Od svého nástupu až do nynějška zodpovídal za rozvoj dealerské sítě regionu, která se za dobu jeho působení rozrostla z 12 dealerství na současných 24.

Doplňme, že nový šéf zastoupení Harley-Davidson CEE působí v oblasti automotive celý svůj profesní život. Před nástupem do Harley-Davidson strávil 17 let ve Fiat Auto ČR a Fiat Auto SR, kde se propracoval na pozici Market Manager pro český i slovenský trh.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: