MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Vychází Motocykl Speciál 2017: Renovace

Připravujeme

01.03.2017

Psali jste si o něj, tak ho tady máte! Průvodce renovací Jawy, který bez okolků, mýtů a polopravd odhaluje, co všechno se ukrývá pod rudým lakem a zlatými linkami těchto dnes už legendárních strojů. Speciál magazínu Motocykl navíc doplňuje celá řada zajímavých témat a jízdních dojmů spjatých s českou poválečnou motocyklovou produkcí!

Speciál 2017 Renovace vás za doprovodu neopakovatelných snímků Tomáše Škody nechává nahlédnout pod ruce renovačních mistrů, zavede vás do míst, kde se zastavil čas a odpočívají tam stroje těch největších jmen české závodní historie, podívá se zblízka na oblíbenou Kývačku a dokáže vám, že dnes Jawa nemusí být pojmem pouze v českých garážích.

Nechybí ani unikátní porovnání Péráku s Ogarem, příběh restaurování milionté vyrobené Jawy-ČZ, vzpomínka na legendu české silnice Františka Šťastného či osobní pohled na bohatou motocyklovou historii strahovského stadionu.

Věříme, že si každý, kdo s láskou vzpomíná, nebo naopak teprve nově objevuje příběhy mechanických nositelů odkazu českého motocyklového inženýrství, vybere!

MOTOCYKL Speciál 2017: Renovace včetně krásného plakátu vychází v pátek 3. března. Navštivte nás na veletrhu Motosalon v hale 2 a získejte čerstvý speciál za zvýhodněnou cenu již od čtvrtka 2. března!

Časopis vychází také elektronicky na portálech: Alza, Floowie a Wooky

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: