MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

MOTOCYKL 12/2016 vychází 16. listopadu!

Připravujeme

15.11.2016

Supervýstavní podzim je za námi a nový Motocykl vám na dvaceti stranách přináší shrnutí všeho podstatného, co se na Intermotu a Eicmě odehrálo. Kromě novinek vás čeká celá řada dalších materiálů, které stojí za přečtení. Sezona 2017 právě odstartovala!

Ne všichni jezdí na zbrusu nových strojích a spolehlivost je to, co je při pořízení ocelového oře zajímá nejvíce. Nás také, proto jsme vzali Yamahu MT-09, dopřáli jí během pár měsíců 50 000 km a pak ji do šroubku rozebrali a změřili, co vydrželo a co naopak ne. Výsledky překvapily nás a překvapí i vás. Pohodové BMW R nineT Scrambler jsme zase půjčili naší roadracingové hvězdě Kamilu Holánovi. Jak to dopadlo, se dozvíte v jeho testovací zpovědi, která ho málem stála pár trestných bodů.


Motorky a zajímavá místa, to jde dohromady. Proto jsme vzali trojici stylových městských biků od Ducati, Triumphu a Yamahy a v netradičním fototestu jejich spalinami provoněli Radlickou kulturní sportovnu. Holešovice zažily hřmění luxusní Ducati XDiavel S, ruzyňské letiště zase ševelení univerzální Hondy CB500X. A aby to nebylo pořád jenom o asfaltu, pro enduráky jsme prubli nové Husqvarny na sezonu 2017.

Španělská Šestidenní znamenala velký úspěch pro český motocyklový sport. V exkluzivním materiálu jsme vyzpovídali všechny jeho klíčové aktéry. Nechybí ani tradiční rubriky v čele s Trialtréninkem či poutavý rozhovor s italským členem českého Vespaklubu o tom, jaký je rozdíl mezi českým a italským bikerem. Sto stran motočtení pak završuje umělecké zamyšlení nad cestovními kvalitami Moto Guzzi California. To a mnoho dalšího nabízí nový MOTOCYKL. Věříme, že vás informuje a pobaví zároveň!

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: