MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

FMX gladiátor Koreň plánuje další akce

Zajímavost

24.08.2016

Martin Koreň, jedna z nejvýraznějších osobností naší freestyle motokrosové scény, se stal otcem. I když se teď snaží trávit víc času doma se svým synem, ani nové povinnosti ho nezastavily v plánovaných aktivitách. Martin se připravuje na kapitánskou roli v rámci akce FMX Gladiator Games, která proběhne 19. listopadu v O2 aréně a současně pořádá FMX show na nečekaných místech po celém světě.

Martin Koreň se v červenci stal otcem a rád si užívá své nové role. Zároveň se však zvládá připravovat na několik projektů. V rámci kultovní akce FMX Gladiator Games se 19. listopadu stane jedním ze čtyř kapitánů, kteří v O2 aréně povedou svůj tým do bojů o nejlepší triky. „Akce FMX Gladiator Games má neskutečnou atmosféru. Už teď přemýšlíme, jaké kousky předvedeme, aby byla show co nejzajímavější. A doufám, že ostatní týmy necháme za sebou,“ říká Martin Koreň.       

Martin Koreň, majitel stříbra z Freestylového Mistrovství Národů 2014, vyrůstal ve slunné Kalifornii, ale ve 13 letech se vrátil zpátky do Evropy. Už od malička hodně cestoval a to mu vydrželo dodnes. Díky belgickému týmu FMX4EVER jezdí po světě a FMX akce pomáhá také organizovat. Stal se průkopníkem svého sportu a exhibice pořádá i v zemích, kam doposud freestyle motokros nezavítal, například v Jeruzalémě, Hong Kongu, Bahrajnu, Peru nebo Bolívii. 

Návštěvníci show FMX Gladiator Games budou mít 19. listopadu možnost potkat se s Martinem osobně. Pořadatelé totiž zpřístupní O2 arénu už několik hodin před začátkem akce a divákům umožní projít se v gladiátorské aréně, prohlédnout si skokanské rampy a také se osobně potkat se svými oblíbenými jezdci. 

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal.

www.fmxgladiatorgames.com

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: