MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Velká cena ČR objektivem Jirky Nykodýma

Foto

22.08.2016

Velká cena České republiky přinesla nejen zvraty v počasí, ale nakonec také pořádné drama na promáčené trati Masarykova okruhu. Jak tyto okamžiky zachytil náš fotograf si můžete prohlédnout v exluzivní rozsáhlé galerii.

O největší překvapení se v královské třídě postaral Brit Cal Crutchlow, jež svým vítězstvím přepsal historické tabulky. Od posledního britského vítežství GP královské kubatury v podání Barryho Sheena totiž uplynulo dlouhých 35 let.

Oku domácího fanouška lahodící podívanou předvedl také Kuba Kornfeil, jež projel cílem jako šestý. Kája Hanika zakončil svou divokou kartu těsně za body, na 16. místě. Za zmínku stojí také představení českého týmu Montáže Brož Racing Team, jehož na divokou kartu jedoucí Australan Anthony West získal šest bodů za perfektní 10. místo. Či výkon mladého Filipa Salače reprezentujícího naše barvy v Red Bull MotoGP Rookies Cupu, který druhý závod dojel na bodovaném 13. místě.

Všem pilotům děkujeme za dramatickou podívanou, fanouškům tleskáme za neoblomnost i při ne zrovna vydařeném počasí, a za rok se těšíme zase do Brna. Jako připomenutí víkendu v Brně si užijte atmosféru a půvab českých slečen tak, jak ji zachytil fotoaparát Jirky Nykodýma!

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: