MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Valentino Rossi: The Doctor Series Epizoda 4/5 - The Doctor

Video

08.07.2016

Čtvrtá a předposlední epizoda exkluzivního video seriálu věnovaného Valentinovi Rossimu právě vychází na YouTube

Valentino Rossi sedí ve středu svého vlastního tornáda. Úspěchy na trati jsou spojeny s pestrým charakterem, univerzálním přístupem k motocyklovému sportu a vyšším profilem než snad jakýkoli jiný motocyklový závodník v historii Grand Prix. Namísto schovávání se před září reflektorů a neustálou pozorností,  převádí Valentino svoji radost ze závodění a podporu fanoušků na základní sílu, která podporuje jeho dlouhověkost v závodění a stále pokračující vliv.

hBM2-idIxLo

‘The Doctor’ se poprvé objevil se zářivě žlutými písmeny, číslem 46 a animovaným logem. Oslavy vítězství v závodech, designy výstroje a chování během všech devíti vítězství světových šampionátů vytvořilo Rossiho image jako jednoho z nejzábavnějších, ale i nejobávanějších závodníků v historii. Dokonalou ironií MotoGP je, že nejzábavnější osobnost tohoto sportu je zároveň nejnebezpečnější, chirurgicky přesný a nejvytrvalejší soupeř na startovním roštu.

Kdo je ‘The Doctor’? Je to legrace z toho kolik je v Itálii doktorů s příjmením Rossi? Odkaz na Rossiho postavení v tomto sportu? Projev uznání chirurgicky přesné výkonnosti, kterou předvádí na trati? V této nejnovější epizodě ‘Valentino Rossi: The Doctor Series’ se znovu setkáme s okruhem Valeho nejbližších přátel v Tavulliu a dozvíme se něco více o Valentinově přerodu z horlivého a vzrušujícího závodníka na šampiona, idola a ikonu. Zatím jsme se v seriálu podívali na Valentina jako legendu, na zásadní momenty z Mugella a jeho soukromé hřiště The Ranch. ‘The Doctor’ vypráví o vzniku a růstu jeho osobnosti z pohledu těch, kteří byli přímými svědky všech zásadních pozitivních I negativních momentů.

‘The Doctor’  je ten Valentino, o kterém si myslíme, že ho všichni známe a kdo s námi žil po celé dvě dekády v MotoGP. Napříč změnami týmů, nebo zásadními vítězstvími jako jeho debut v Yamaze ve Welkomu. Některé z příběhů Doctora už jistě znáte, ale pojďte se podívat na tu pravou tvář Valentina Rossiho.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: