MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

MOTOCYKL 8/2016 vychází 7. července!

Připravujeme

06.07.2016

Honda Africa Twin polarizuje veřejnost. Jedni ji milují, druzí ji už nemohou vystát… Je skutečně tak dobrá, aby vyzrála na zkušené harcovníky ze stájí BMW, KTM, Yamahy nebo Triumphu? Odpověď a celou řadu dalších témat najdete v novém MOTOCYKLU.

Jaké gumy obout na léto? V prvním ze série testů se věnujeme sportovnímu obutí, které musí zvládnout nástrahy běžného provozu a zároveň excelovat na závodní dráze. Řekneme vám, která pryž to zvládá nejlépe.

Nechybí jízdní dojmy z biků všech kategorií – od naháčů přes choppery až po krosky. Na své si přijdou i milovníci dálkových tras, jimž poradíme s balením na dovolenou nebo zprostředkujeme dojmy až z dalekého Mexika. Zkrátka nezůstanou ani fanoušci roadracingu, kterým servírujeme reportáž z Tourist Trophy včetně rozhovoru s miláčkem publika Kamilem Holánem.

V rubrice Servis se podíváme na legendární Kawasaki ZRX1200R, v Youngtimeru vzpomeneme na krásnou Ducati 750 F1. Také exkluzivně nahlédneme pod pokličku v Evropě zatím málo známého Royal Enfieldu Himalayan a naučíme se s trialkou jezdit po zadním. To a mnoho dalšího nabízí nový MOTOCYKL. Věříme, že tohle prázdninové čtení vás pobaví, informuje a také vám nějakou dobu vydrží.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: