MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

The Doctor Series – Epizoda 3: Riding The Ranch

Video

17.06.2016

Ti, kteří hledají důvod, proč je Valentino Rossi stále mezi světovou špičkou MotoGP, nemusí chodit daleko. Stačí, aby se podívali na dvoumílovou trať nedaleko Valentinova rodného města Tavullia.

Název The Ranch vznikl na místě, kde trénovali a jezdili styloví Američané, kteří dali vzniknout Grand Prix v osmdesátých a devadesátých letech minulého století. Zde získal Valentino Rossi svou vášeň k závodění a zlepšoval své dovednosti na trati.

Za poslední čtyři roky se toho mnoho změnilo na místě, které Rossi využíval nejen k udržení si statusu jednoho z nejrychlejších závodníků, ale také k založení svého odkazu skrz VR46 Academy, která se ještě více zapíše do análů tohoto sportu.

UADBZPp35VU

V epizodě se divákům naskytne exkluzivní pohled do unikátního a soukromého prostředí tratě, která hrála regenerativní roli pro „46“. Příběh, ve kterém se dozvíte vše o této trati od chvíle, co Valentinův otec Graziano tento pozemek koupil, přes nespočet barbecue až po návštěvy těch nejslavnějších atletů v motorsportu, vypráví jeho nejbližší. Tito lidé také popisují nejen důležitost tohoto místa v Rossiho kariéře, ale také jeho vliv na ostatní a na závodění jako takové.

Toto je příběh o The Ranch vyprávěn těmi, kteří ochutnali prach. Pojďte s námi na speciální projížďku do zatáček plných kamarádství v kopcích Tavullie.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: