MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

MOTOCYKL 7/2016 vychází 8. června!

Připravujeme

07.06.2016

Nejlepší naked bike na světě? Nový Motocykl vám přináší komplexní srovnání velkých evropských naháčů – včetně výkonových měření. Který vás dostane? Monster 1200 R, Tuono V4 1100 Factory, nový Speed Triple R, anebo Super Duke R? Nové číslo časopisu MOTOCYKL vám nabízí další porci exkluzivního čtení, které jinde nenajdete.

Nejlepší český hardenduro jezdec David Cyprián pro vás otestoval novinky KTM pro sezonu 2017. Teď už je jasné, že oranžová endura za sebou mají opravdovou revoluci. V lese jsme zase vyzkoušeli Multistradu Enduro, Ducati nás hodně překvapila.

V rozhovoru s Robertem Vackem z Automotoklubu ČR objasňujeme zpřísnění STK a přinášíme praktické tipy, jak se vyhnout problémům s doplňky na vašem motocyklu. V dlouhodobém testu se věnujeme motoru Hondy Africa Twin, změřili jsme výkon řadového dvouválce a zjistili, nakolik hodnoty výkonu odpovídají slibům výrobce.

V Adventure seriálu přinášíme praktické tipy pro plánování trasy, nechybí ani reportáž o tom, jaké to je ujet za 24 hodin 500 mil v sedle Harleye. Nechybí rovněž redakční pohled do zákulisí legendárního závodu v Hořicích. To a mnoho dalšího nabízí nový Motocykl. Věříme, že se vám bude líbit.

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: