MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Vychází seriál Valentino Rossi: The Doctor Epizoda 1/5 Greatest of All Time

Video

06.05.2016

Už ho jistě znáte. Číslo 46, nezaměnitelná žlutá, úsměv, vtipy, obdiv a impérium, které vytvořil. Dvacet let úspěchů v MotoGP a Grand Prix jistě zajistilo Valentinovi Rossimu sportovní nesmrtelnost… ale opravdu ho znáte?

‘Valentino Rossi: The Doctor Series’ je příběh vyprávěný z pohledu jeho nejbližších i samotného Valeho. Nový pětidílný seriál se ponoří do počátků jeho slávy a představí divákům člověka, který zapsal své jméno do historie motocyklového sportu. Čerpá z archivních záběrů od Dorna Sports a přináší exkluzivní přístup k Valentinovi díky několika soukromým návštěvám Tavullie, kde má VR|46 své sídlo.

Třicetisedmiletý Ital má na svém koně devět světových titulů, 113 vítězství Grand prix ve čtyřech třídách, 213krát se dostal na stupně vítězů a vytvořil z čísla 46 nejosobitější značku od dob kdy Michael Jordan naposledy zavěsil pod číslem 23, ale jeho vliv dosahuje ještě dál a stejně jako u všech legend, překonal jeho sportovní odvětví. Jeho schopnosti závodníka, který se stále drží na špičce a neustále se vyvíjí, jsou postaveny na statistikách a úspěších, ale jeho šarm a osobnost má stejný zásah, který inspiroval miliony fanoušků.

‘Valentino Rossi: The Doctor Series’ sleduje svoji hlavní hvězdu při zábavě na Ranchi, na cestách s VR|46  a v jeho rodišti. Zároveň mapuje intenzivní emoce v záři reflektorů kolem jedné z jeho největších etap: MotoGP Gran Premio d’Italia v Mugellu. Valeho otec Graziano Rossi, Yamaha Racing MD Lin Jarvis, původní týmový kolega Colin Edwards, ředitel Dorna Carmelo Ezpeleta a hrstka jeho nejbližších přátel a spojenců, předávají zcela nové poznatky a názory na tohoto člověka, osobnost a sportovce.

„Spolupráce s Valentinem je vždy zajímavá,” říká Lin Jarvis, jeho dohlížitel v barvách Yamahy po dobu jedenácti let. „Je perfekcionista, vyžaduje od týmu hodně, ale dělá to společně s týmem. K dosažení svých cílů povzbuzuje všechny stejně. Je to obohacující zkušenost.”

Sám Valentino říká: „Závodění je pro mě o zábavě na motorce a pořád si to užívám tak, jak kdykoliv předtím. Jelikož jsem letos začal svůj dvacátý rok v kariéře MotoGP, bylo mi připomenuto spoustu mých nejlepších momentů, ale já se těším ještě na spousty dalších, které přijdou!“

4NMQDqh6YcE

První z pěti dílů Valentino Rossi: ‘The Greatest of All Time’ se soustředí na to, jak se Valentino etabloval jako ikona na trati i mimo ní. Tento díl byl představen Valentinem na exkluzivním promítání v Le Mans ve spojení s víkendovou Monster Energy Grand Prix de France. Následovat budou další čtyři epizody, které budou představeny v příštích třech měsících.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: