MC 11/17 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Suzuki GSX-S1000F po 50 000 km
H-D Sportster slaví 60. výročí
Novinky, testy, rozhovory

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

MOTOCYKL 5/2016 vychází 6. dubna!

Připravujeme

05.04.2016

Přinášíme první srovnávací test s Afrikou Twin. Postavíme proti ní přímou konkurenci – Suzuki V-Strom 1000 a KTM 1050 Adventure. Řekneme vám na rovinu, které z endur je nejlepší a proč. Kromě toho vám na 116 stranách nabízíme testy dalších důležitých novinek, řadu rozhovorů a oblíbených pravidelných rubrik.

V Itálii jsme vyzkoušeli novinky od Moto Guzzi – nové V9, které pro mandellskou továrnu znamenají převrat v dosavadní modelové nabídce. Nechybí ani test radikálně modernizovaných pětistovek Honda CBR500R a CB500F, které zaujmou všechny teenagery za řídítky.

V Adventure seriálu se podíváme na to, jak vůbec začít svoji velkou cestu či expedici. Jak vybrat cíl a připravit si úspěšný plán cesty. Zařadili jsme také novou rubriku, kde představujeme vás – vaše spolky, kluby a party. Připomeneme si i osud Mika Hailwooda a podíváme se na poctu tomuto závodníkovi od Ducati – na našich silnicích nevídanou MH900evoluzione.

Pepa Sršeň pro Motocykl exkluzivně otestoval sportovní pneumatiky Bridgestone S21 a řekne vám, co musí pneumatiky na okruhu zvládnout. Podíváme se i na klasické motorky – Yamahu FJ900 nebo Kawasaki BJ250 Estrella, poradíme i s nákupem ojeté GSX1400. V rozhovoru vám Petr Pilát prozradí tajemství svých úspěchů. Na vlastní kůži jsme také vyzkoušeli trať pražského SuperEndura. Na 116 stranách za obvyklou cenu vás čeká ještě spousta dalšího zajímavého čtení.

 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Letošní sezona – alespoň ta silniční – je u konce, ale kolotoč motocyklových novinek naopak začíná…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: