Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 10/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Vybíráme naked do 200 000 Kč
Rozhovory: Marquez, Staša
Test sportovně-cestovních pneu

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Honda představila nový koncept CB1100

News

22.03.2016

Na veletrhu v Ósace se ukázala druhá generace konceptu populárního cébéčka. Jasná konkurence třeba pro BMW R nineT nebo Triumph Thruxton.

Nový koncept navazuje na řadu cébéček představenou již vloni, tvarosloví klasiku ale výrazně posouvá směrem ke café raceru. Jednomístná jedenáctistovka zároveň doznala významných technických změn – vepředu například najdeme obrácenou klasickou vidlici Showa, vzadu pak pracují komponenty Öhlins. Změnil se tvar nádrže, pozice zrcátek i tvar zadní partie, výfuky dodala japonská manufaktura Over Racing. Ráfky s drátovým výpletem byly nahrazeny vícepaprskovými ráfky, na „cébéčku“ také nechybí řada karbonových doplňků (blatník, boční kryty).

Honda tak řadu „CB1100“ dále rozšiřuje směrem ke stylu café racerům – může se tak jednat o odpověď na úspěch BMW R nineT, Triumphu Thruxton nebo třeba Nortonu Commando. O tom, jestli se „CB Type II“ dostane do výroby, zatím Honda neinformuje. Čeká na reakce potenciálních zákazníků, a ty jsou podle všeho zatím jen pozitivní.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Karel Abraham přesedlal z produkční Hondy RC213V-RS třídy Open MotoGP na superbikovou verzi BMW S…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: