Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 8/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Nejlepší cestovní enduro?
Test sportovních pneu
TT Isle of Man 2016

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Honda představila nový koncept CB1100

News

22.03.2016

Na veletrhu v Ósace se ukázala druhá generace konceptu populárního cébéčka. Jasná konkurence třeba pro BMW R nineT nebo Triumph Thruxton.

Nový koncept navazuje na řadu cébéček představenou již vloni, tvarosloví klasiku ale výrazně posouvá směrem ke café raceru. Jednomístná jedenáctistovka zároveň doznala významných technických změn – vepředu například najdeme obrácenou klasickou vidlici Showa, vzadu pak pracují komponenty Öhlins. Změnil se tvar nádrže, pozice zrcátek i tvar zadní partie, výfuky dodala japonská manufaktura Over Racing. Ráfky s drátovým výpletem byly nahrazeny vícepaprskovými ráfky, na „cébéčku“ také nechybí řada karbonových doplňků (blatník, boční kryty).

Honda tak řadu „CB1100“ dále rozšiřuje směrem ke stylu café racerům – může se tak jednat o odpověď na úspěch BMW R nineT, Triumphu Thruxton nebo třeba Nortonu Commando. O tom, jestli se „CB Type II“ dostane do výroby, zatím Honda neinformuje. Čeká na reakce potenciálních zákazníků, a ty jsou podle všeho zatím jen pozitivní.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Každý týden přináší exploze teroristických útoků ve světě. Jaká je situace v exotických zemích? Je v…

Neortodoxní přístup k vývoji motocyklů má Yamaha v krvi. dokládá to již druhý přírůstek do rodové…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: