Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 11/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
40 let: Africa Twin vs. GS
Okruh: Aprilia Tuono Factory
Jawa kolem světa II

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Vyhrajte dovolenou v sedle Hondy Africa Twin!

Soutěž

15.03.2016

Nová Honda Africa Twin v plné výbavě, s plnou nádrží a k tomu navrch ještě perfektní dovolená v korsických nekonečných zatáčkách. No, kdo by to nechtěl?! A my vám to nyní nabízíme!

Autor:RedakceFoto:archiv

V redakci jsme vám připravili jedno překvapení: na konci dubna vylosujeme jednoho z našich stávajících či nových předplatitelů, se slzou v oku mu předáme naši plně vybavenou redakční Hondu Africa Twin a pod hledí vsuneme uhrazenou poukázku na zářijový trip do ráje zatáček, na voňavou Korsiku, pod taktovkou Adventure Moto.

To kdybyste náhodou ani po přečtení našeho nového cestovatelského seriálu, který pravidelně vychází v tištěném Motocyklu, nevěděli, kam vyrazit na výlet. Tak co, půjdete do toho s námi? Jméno štastného výherce bude zvěřejněno v Motocyklu 6/2016.

Jedinou podmínkou zařazení do soutěže je sjednání předplatného nejpozději do 31. 3. 2016. Losovat budeme z nových i stávajících předplatitelů.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Superbiky patří k vrcholům motocyklové techniky. Nabité elektronikou, s extrémně výkonnými motory a…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: