MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

MOTOCYKL 4/2016 vychází 3. března!

Připravujeme

02.03.2016

Supermota se poslední dobou ocitla stranou mediálního zájmu. Rozhodli jsme se to změnit, protože motardy jsou skvěle ovladatelné, nemusí být drahé a v zatáčkách strčí do kapsy daleko výkonnější biky. Naše srovnání prozradí, jestli je Husqvarna 701 lepší než KTM 690 SMC R, anebo zda překvapí SWM SM 650 R, či dokonce Yamaha XT660X. Nový Motocykl vám na 112 stranách přináší spoustu dalších testů, reportáží a zbrusu nových rubrik.

V novém Adventure seriálu budeme celou sezonu přinášet tipy na krátké cesty i dlouhé expedice v jedné stopě od předních českých cestovatelů. Navíc jsme pro všechny čtenáře připravili velkou soutěž – můžete vyhrát cestu na naší redakční Hondě Africa Twin na Korsiku. Všechno za vás zařídíme, zaplatíme, dáme vám plně vybavenou motorku a vy si budete jen užívat nekonečné zatáčky v doprovodu profesionálního ridera.

Vloni se u nás ukradlo 594 motorek, proto jsme se rozhodli, že uděláme velký test kotoučových i řetězových zámků a U-zámků. Nejprve jsme je otevírali pomocí paklíčů, pak jsme je ničili tím nejhrubějším násilím. Jaký zámek uspěje a který bude zlodějům jen pro smích? Přinášíme také srovnání H-D Ultra Limited a Gold Wingu nebo servisní tipy, jak pořídit ojetou Yamahu Bulldog. KTM 1190 Adventure jsme rozebrali do posledního šroubku a dozvíte se, jak jsou na tom rakouské biky s kvalitou po 50 000 km.

Připomeneme si legendární Hondu VTR1000SP a podíváme se na novou techniku MotoGP. V novém Motocyklu najdete celou řadu dalších témat. Zastavte se za námi na Motosalonu v Brně. Rádi vás uvidíme a třeba právě vy odjedete v září na Korsiku v sedle CRF1000L.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: