Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 11/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
40 let: Africa Twin vs. GS
Okruh: Aprilia Tuono Factory
Jawa kolem světa II

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

MOTOCYKL Freeridetrénink 2016

Připravujeme

01.03.2016

Po čtenářsky velmi úspěšné ročence Endurotrénink zaměřené na ovládání cestovních endur jsme pro vás letos připravili další off-roadově laděný počin!

Autor:RedakceFoto:archiv

Ve stostránkovém speciálním vydání Freeridetréninků si posvítíme na lehká endura a řekneme si jak na ně – už dávno totiž neplatí, že jsou určena pouze profesionálním závodníkům.

7 měsíců tréninku

Profi trenéři Jarvis a Heiník

9 komplexních lekcí

100 stránek o enduru

Díky sedm měsíců trvající výuce pod vedením trenéra redakce časopisu Motocykl Jiřího Heiníka a exkluzivnímu koučování top jezdce hardendura Grahama Jarvise už víme, že sportovní enduro může zvládnout a hlavně si ho na trati nebo v přírodě pořádně užít i endurový začátečník.

Chce to jen vědět jak na to: a přesně to, včetně tréninkového plánu na každý měsíc, tipů na výběr toho správného stroje pro vás nebo zajímavého porovnání tlakových čističů na českém trhu, naleznete právě tady.

Ročenka Freeridetrénink 2016 bude na stáncích od 3. března 2016 a vyjde vás na 89,90 Kč, stejně jako běžné číslo časopisu Motocykl. Objednávat můžete také na www.predplatne.cz. Nebo se můžete pro ještě horký výtisk přímo z tiskárny zastavit na brněnském veletrhu Motosalon na našem stánku!

kJUV8xjrnfc

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Vybudoval jedno z nejvlivnějších designových studií v Evropě a mnozí o něm říkají, že koncern KTM…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: