MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Podpořte Kamila Holána v cestě na TT 2016

Sport

10.02.2016

Kamil Holán, roadracer a spolupracovník redakce Motocyklu, míří i letos na svátek závodů na přírodních okruzích - TT Isle of Man. Na tom by v jeho případě nebylo nic tak zvláštního, jenže tentokrát mu ke splnění snu můžete pomoci přímo vy, fanoušci českého motosportu.

Kamil Holán právě na Startovači spustil kampaň, která mu díky vaší podpoře umožní odjet reprezentovat české barvy na legendární Tourist Trophy. A navíc můžete získat celou řadu zajímavých odměn!

Sám Kamil k tomuto kroku řekl: Zdravím všechny fanoušky našeho krásného sportu. Každoročně bojujeme s rozpočtem na novou sezonu, ale letos je situace vážná na tolik, že mi nezbylo nic jiného, než se s prosbou o podporu obrátit na vás. Sponzoři mi dávají peníze na velký kus sezony, za což jim moc děkuju a moc si toho vážím. Na takový závod, jakým je právě Tourist Trophy to ale bohužel nestačí a proto jsme na Starovači spustili projekt. Tam je přehledně napsáno, jak se můžete zapojit a pomoc mi jít dál za sny. Snažit se pozvednout českou vlajku co nejvýše na legendárním ostrově Man.

nUY9zA4LymQ

PODPOŘIT KAMILA HOLÁNA MŮŽETE ZDE

Doufám, že se nám to i díky vám podaří a já vás za odměnu potěším zajímavými odměnami, které jsme připravili. Moc vám děkuji a vážím si vaší přízně.

Co vy na to? My už rozbíjíme redakční prasátko. Go Kamile!

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: