MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

MOTOCYKL 1+2/2016 vychází 9. prosince

Připravujeme

08.12.2015

Valentino Rossi titul letos nezískal. Přesto patří k nejoblíbenějším závodníkům vůbec. Jak je možné, že už 15 let dominuje MotoGP? To se dozvíte ve velkém portrétu jeho osobnosti, týmu i soupeřů. Kromě toho zimní dvojčíslo přináší první svezení s novou Yamahou XSR700 a dva velké srovnávací testy.

V jednom z nich zjistíme, jestli je lepší Ducati Streetfighter, nebo MV Agusta Brutale RR. Pokud budete přes zimu uvažovat o tuningu své motorky, máme pro vás srovnání osmi laděných koncovek na BMW R 1200 GS s originálním výfukem. Výsledky měření výkonu nás dost překvapily.

Přemýšlíte o nové krosce na příští sezonu? Postavili jsme vedle sebe šest motokrosových novinek třídy MX2 2016. Řekneme vám, která je nejlepší a proč. Zavzpomínáme i na legendární a polozapomenutou Aprilii RSV Mille nebo krásnou Hondu VF500F. Přinášíme také informace o všech důležitých motocyklových novinkách příští sezony a nechybí ani rozhovory s inspirativními osobnostmi.

Pro předplatitele jsme navíc připravili malou pozornost – velký plakát se dvěma historickými Jawami a poukaz na slevu v hodnotě 500 Kč na náš výukový kemp, kterým ve spolupráci s Autodromem Most zahájíme příští sezonu. Věříme, že vás nový Motocykl potěší. Užijte si vánoční svátky!

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: