MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

MOTOCYKL 11/2015 vychází 14. října!

Připravujeme

12.10.2015

Litry byly kdysi vrcholem mezi cestovními endury, dnes na ně ale mnozí pohlíží s despektem. Myslíme si, že to není fér, a proto jsme v kopcích Vysočiny rozehráli duel mezi KTM 1050 Adventure a Suzuki V-Strom 1000. Kromě jasného výsledku ale najdete v listopadovém Motocyklu i řadu dalších exkluzivních témat!

Na Sachsenringu jsme se zúčastnili prestižní Tuner GP – evropského setkání prvotřídních tunerů s českou účastí. Kromě endura na bázi KTM Super Duke našeho trenéra Jiřího Heiníka nás fascinovala třeba Suzuki GSX1400 AMA z 80. let s výkonem 176,5 koně. V další reportáži se podrobně věnujeme slovenské Šestidenní, kde jezdci a šéfové české reprezentace komentují své velmi solidní výsledky a zmatky pořadatelů.

V dalším srovnávacím testu jsme vyzkoušeli ty nejluxusnější cruisery Indian a H-D, kdy jsme našli odpověď na to, co motocykly za 800 000 Kč vlastně nabízí. V osmém dílu seriálu o Jawě 350/354 vám poradíme, jak na renovaci ráfků a sedla. V dílně zůstaneme i v testu na 50 000 km, kde jsme se podrobně podívali do útrob ojetého tříválcového motoru populárního Triumphu Tiger XC. Z dalších novinek jsme na mosteckém okruhu vyzkoušeli Suzuki GSX-S1000F, přinášíme také první informace o Monsteru 1200 R a třeba i o zbrusu novém závodním dvoutaktu Suter MMX 500.

Kromě dalších novinek i testů najdete v tomto vydání Freeridetrénink s tipy od Grahama Jarvise, jak na enduru překonat strach z prudkých sjezdů. Nechybí rozhovor se šéfem Husqvarny Stefanem Piererem nebo představení exkluzivní stavby na bázi Kawasaki ZRX1200R. Věříme, že vás podzimní číslo potěší.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: