MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

MOTOCYKL 10/2015 vychází 16. září

Připravujeme

15.09.2015

Harley-Davidson Road Glide může být považován za krále cruiserů a v novém Motocyklu najdete odpověď na to, čím si nás získal. Kromě toho jsme ale pro vás připravili i rozsáhlý test pneumatik, zajímavé rozhovory, řadu dalších srovnávacích testů a jedno extrémní finále.

Jaké pneumatiky na cestovní enduro jsou nejlepší, pokud jezdíte v terénu i na silnici? Tuto otázku zodpovídáme po rozsáhlém testování pneumatik odlišných koncepcí jak na okreskách, tak mimo asfalt. Pocity jsou jedna věc a fyzika druhá – tohle jsme opravdu nečekali!

Postavili jsme proti sobě BMW R 1200 GS Adventure a KTM 1290 Super Adventure. Na první pohled jsou si tato dvě nejdražší cestovní endura dost podobná, ve skutečnosti se ale velmi liší – a jedno z nich je nakonec lepší.

V Krušných horách jsme vyzkoušeli tři crossovery od BMW, Yamahy a Aprilie – konečné hodnocení srovnávacího testu možná mnohé překvapí, vítězství to bylo ale poměrně suverénní. Nový Motocykl přináší i zajímavé čtení o starších motorkách – poradíme, na co si dát pozor při koupi ojeté ZX-6R, nebo zavzpomínáme na legendární Yamahu XT600.

Ve Freeridetréninku najdete tipy, jak na cestovním enduru zdolat náročný terénní výjezd. V  rozhovoru jsme se zase podívali na Vysočinu do dílny DDT Custom Seats, kde už deset let ručně upravují a vyrábí motocyklová sedla.

Řadu dalších testů a reportáží uzavírá prestižní Finále, kdy jsme na uzavřeném testovacím oválu s klopenými zatáčkami hledali maximálku letošního nejrychlejšího sériového motocyklu – Kawasaki H2R. Věříme, že se vám nový Motocykl bude líbit.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: