MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

MOTOCYKL 9/2015 vychází 12. srpna!

Připravujeme

11.08.2015

Suzuki GSX-S1000 je jednou z nejočekávanějších novinek této sezony. Důkladně jsme ji proklepli a srovnali s dalšími osmi litrovými nakedy. Test sice nevyhrála, ale hodně nás překvapila.

V Itálii jsme vyzkoušeli endurové novinky Bety pro sezonu 2016 a zjistili jsme, v čem jsou lepší než rakouská konkurence. Pokud během prázdnin budete vybírat pneumatiky, máme pro vás důkladný test šesti párů cestovního obutí o rozměru 120/70 a 180/55 ZR 17. Zaměřili jsme se i na to, kolik pneumatiky najedou. Pokud vybíráte cestovní enduro z druhé ruky, je pro vás připraven kompletní informační servis s tipy ke koupi ojeté Suzuki V-Strom 1000.

MotoGP v Brně se blíží, a proto jsme pořádně vyzpovídali Karla Abrahama. Prozradil nám nejen cíle pro brněnský závod a zdroje své motivace, ale nastínil i budoucnost pořádání mistrovských závodů u nás.

Kromě dalších novinek i testů najdete v tomto vydání Freeridetrénink s tipy od Grahama Jarvise, jak na enduru seskočit z vysokých překážek. Nechybí samozřejmě další díl seriálu o renovaci Jawy s tématem linkování. Profíci nám ukázali, že obojí je těžší, než se může na první pohled zdát. Věříme, že vás nový Motocykl potěší.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: