MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

MOTOCYKL 8/2015 vychází 15. července!

Připravujeme

14.07.2015

V novém čísle Motocyklu přinášíme největší srovnávací test nejrychlejších superbiků současnosti a poradíme i s výběrem pneumatik na cestovní enduro. Připravili jsme pro vás ale samozřejmě celou řadu dalších testů, rozhovorů a reportáží…

Sedm nejlepších superbiků jsme vzali na okruh, abychom zjistili, který je nejrychlejší. Přesná měření a několikadenní práce mezinárodního týmu přinesly jasné a objektivní pořadí. Víme, který je první a který poslední.

Prázdniny jsou v plném proudu a řada z vás vyrazí na dovolenou, proto jsme se věnovali srovnávacímu testu pneumatik na cestovní endura. Přesně popisujeme jejich slabé a silné stránky na suchu i na mokru. Pro všechny enduráky, kteří na sobě pracují, jsme ve spolupráci s Grahamem Jarvisem připravili pár tipů a triků k překonávání klád a jiných těžkých překážek.

Pokud máte rádi klidnější tempo, v pravidelné servisní rubrice se věnujeme jednomu z nejoblíbenějších japonských chopperů u nás – Hondě VT750 Shadow. Nechybí exkluzivní reportáž z prestižního festivalu Wheels & Waves o vítězství jedné české stavby. Ze sportu si pak můžete přečíst, co prožíval nejlepší Čech na legendárním závodu na ostrově Man – redakční posila Motocyklu Kamil Holán. Nechybí samozřejmě další reportáže, testy novinek ani rozhovory s inspirativními osobnostmi ze světa dvou kol.

Pěkné prázdninové čtení přeje redakce Motocyklu.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: