MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Další malá značka žije: SWM představila své novinky

Nový model

30.06.2015

Znovuzrozená italská značka bude nabízet tři endura, dvě supermota, ale i dva café racery. Novinky byly představeny během Mistrovství světa v enduru v italské Rovettě, během příštích týdnů se pak rozběhne sériová výroba.

Když jsme do Motocyklu 3/2015 dělali rozhovor se šéfem SWM Amepliem Macchihim potvrdil, že SWM chce navázat na úspěchy značky ze 70. a 80. let. Receptem má být příznivá cena a nabídka biků pro široké spektrum zákazníků.

Nyní SWM v Itálii skutečně představila nová endura RS 300 R, RS 500 R a RS 650 R, nechyběla ale ani klasika v podobě 440 Silver Vase a Gran Milano. Značka SWM využívá techniku někdejší Husqvarny. Vazba je tu ale i personální – třeba šéf SWM kdysi pracoval jako technický ředitel právě u Husqvarny, ze stejné továrny pochází i šéfdesignér. S výrobou šestsetpadesátek se počítá během léta, v září pak z pásů začnou sjíždět endura RS a na podzim i dva café racery. Redakce Motocyklu nemohla na představení chybět a první exkluzivní info o novinkách této malé sympatické továrny připravujeme do MC č. 8/2015 (vyjde 15. 7.).

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: