MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Pavel Kubíček pojede Erzberg na H-D

Zajímavost

05.06.2015

Pavel „Kuba“ Kubíček, spolumajitel pražského dealerství Harley-Davidson se rozhodl rozloučit se svojí sportovní kariérou opravdu grandiózním způsobem. Ve svých 51 letech pojede na harleyi pověstné Erzberg Rodeo.

Bude to jeho premiéra a derniéra zároveň. Pikantní je, že údajně na Erzbergu (top endurový závod) Harley-Davidson ještě nikdy nestartoval. Pavel Kubíček pojede svém pověstném H-D XR 1200, které je ve žlutobílém provedení. Až na několik úprav  se jedná o původní originální sériový stroj.

Pavel Kubíček je pověstný svojí láskou k Dakaru. V minulosti ho několikrát absolvovat na motorce a v posledních letech se věnuje rozvoji motocyklové sekce KM Racing týmu. V současné době totiž připravuje Lukáše Kvapila na jeho dakarskou premiéru.

„Cíl je jednoduchý. Nezabít se (smích). Samozřejmě, že je to částečně společenská akce, ale na druhou stranu si nechci udělat ostudu. Pilně jsem se na závod připravoval s Mírou Lisým. Poslední měsíc velmi intenzivně trénuji. Výsledek mě rozhodně zajímá. Už jen z toho důvodu, že by to mělo být poprvé, kdy na Erzbergu startuje harley. Letos prý rovnou dva,“ prohlásil Pavel Kubíček.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: