MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Podepsáno: Grand Prix na Markétě se pojede další tři roky

Sport

02.06.2015

Zatímco Velkou cenu silničních motocyklů v Brně obestírá nejasná budoucnost, na pražské Markétě se podařilo prodloužit smlouvu s britským promotérem na další tři roky.

AK Markéta prodloužil smlouvu s promotérem BSI a bude pořádat Grand Prix České republiky po další tři roky. V příštím roce v květnu navíc pražská Grand Prix oslaví kulaté dvacáté jubileum.

Zatím poslední podnik plochodrážní Grand Prix České republiky vyhrál v sobotu 23. května Angličan Tai Woffinden před Poláky Jaroslawem Hampelem a Maciejem Janowským. Čech Václav Milík startující na divokou kartu skončil patnáctý se dvěma body. Tai Woffinden se tak zapsal mezi největší osobnosti devatenáctileté historie Grand Prix České republiky. Brit totiž v Praze dokázal vyhrát třetí rok po sobě, což je úspěch, který v minulosti předvedl jen Jason Crump.

Dnes v 18:00 na Markétě startuje finále MČR jednotlivců, 1. liga se na Markétě objeví další týden 9. 6. rovněž od šesti, a extraligu nad Břevnovem spatříme 23. 6., rovněž v úterý, od šesti hodin. Jsou to poslední možnosti užít si před prázdninami vůni hořícího metylalkoholu, než se přiblíží zářijový Memoriál Luboše Tomíčka. Další info najdete na oficiálních stránkách AK Markéta.Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: