MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

MOTOCYKL 6/2015 vychází 13. května!

Připravujeme

12.05.2015

Nové číslo Motocyklu přináší inspirativní čtení o více než 20 motocyklech a nabízí setkání s celou řadou osobností jednostopého světa. Podívejte se, co jsme pro vás připravili…

Sportovní rubriku jsme tentokrát pojali jinak, než je obvyklé – podívali jsme se pod kapoty letošních speciálů MotoGP a zjišťovali jsme, v čem spočívá fascinující výkon závodních prototypů v čele s Rossiho M1. Kromě toho ale v Motocyklu najdete i motorky, které vám udělají radost každý den – třeba srovnávací test čtyřválcových kapotovaných šestistovek nebo připomenutí legendy mezi cruisery – Suzuki Intruder.

Přinášíme rovněž testy letošních novinek Aprilia RSV4 RF a Tuono V4 1100 RR, které jsme prověřili na okruhu v Misanu. Nechybí vůbec první test dlouho očekávaného nakedu od Suzuki – GSX-S1000. Pokračujeme i v našich dlouhodobých projektech – ve Freeridetréninku se s Grahamem Jarvisem podíváme na to, jak zlepšit plynulost v nízkých rychlostech v náročném terénu. V seriálu o renovaci Jawy 350/354 se tentokrát podělíme o zkušenosti z rozborky. V produktovém testu vyklápěcích helem jsme na různých motocyklech vyzkoušeli a při prověrce bezpečnosti rozbili celkem 11 vyklápěček – poradíme s výběrem té správné.

Připravili jsme pro vás rovněž několik inspirativních setkání s osobnostmi motocyklového světa. Můžete tak exkluzivně navštívit dílnu světoznámého designéra Sachi Lakice. V rozhovoru zase šéf Rizomy Fabrizio Rigolio prozradí, co stojí za úspěchem této italské manufaktury.

Věříme, že vás nový Motocykl potěší!

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: