MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Yamaha otevřela nový showroom v Pardubicích

Český trh

21.04.2015

Společnost Barth přináší nové prodejní a servisní prostory pro fanoušky a zákazníky Yamahy. Pokračuje i rozvoj závodního týmu Barth Racing.

Společnost Barth se doposud věnovala prodeji automobilů, její autocentrum funguje od roku 1998, dnes je oficiálním dealerem pěti automobilových značek. Novým motocentrem, jehož stavba byla zahájena v srpnu minulého roku, vstupuje Barth do jedné stopy a stává se tak 11 dealerem Yamahy v ČR. Důležitost nového dealerství potvrzuje i účast managera společnosti Yamaha Motor Middle Europe B.V. H. Zimmermanna na včerejším slavnostním otevření.

Kromě prodeje nových motocyklů nabízí motocentrum rovněž servisní zázemí, prodej příslušenství i půjčovnu motocyklů. Společnost Barth má s motocykly doposud zkušenosti především ze závodů. Team Barth Racing se letos účastnil Rally Dakar (s Ondrou Klymčiwem – viz rozhovor v MC č. 4/2015). Během otevření Motocentra proběhla i prezentace nového složení závodního týmu. Pro příští rok bude tým startovat nově s Davidem Pabiškou. Příjemným překvapením je i zpráva, že se na start v jeho barvách postaví i první česká žena: na čtyřkolce bude za tým Barth startovat Ollie Roučková.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: