MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Dunlop obuje cestovní endura

News

24.03.2015

Dunlop představuje novinku TrailSmart, pneumatiku navrženou pro moderní cestovní endura a jezdce, kteří žijí v duchu hesla značky „Forever Forward”.

Nové pneumatiky se mají pochlubit mimořádnou přilnavostí na suchu i mokru, skvělou ovladatelností na zpevněných i nezpevněných cestách a zároveň výborným kilometrovým proběhem.

Pneumatiky TrailSmart staví na úspěších pneumatiky Dunlop Trailmax TR91. Mimořádné přilnavosti na mokru je dosaženo díky směsi s vysokým podílem siliky a zaoblenému tvaru běhounu s protínajícími se drážkami. Díky vyššímu poměru plochy drážek k ploše běhounu a optimalizovaným úhlům sklonu drážek mezi sebou TrailSmart nabídné také velmi dobré jízdní vlastnosti mimo zpevněné cesty.

Silnou stránkou nových pneumatik pro cestovní endura by měl být vysoký dosažitelný kilometrový proběh. Optimalizovaný počet segmentů pneumatiky, vyvážená tuhost bloků a optimalizovaná šířka drážek se společně zasloužily o kilometrový proběh zvýšený o 14 %.

„Jsme nadšení, že můžeme představit pneumatiky Dunlop TrailSmart. Motocyklisté na pneumatikách Dunlop i nadále očekávají dobrodružství a drží se života ve stylu hesla „Forever Forward“. Nové pneumatiky nabízejí výborné vlastnosti na silnicích i mimo ně při poměru 90/10 a současně poskytují zvýšený kilometrový proběh a výbornou přilnavost na mokru i na suchu,“ uvedl Andy Marfleet, marketingový manažer motocyklové divize, Goodyear Dunlop EMEA.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: