Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 11/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
40 let: Africa Twin vs. GS
Okruh: Aprilia Tuono Factory
Jawa kolem světa II

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Ondra Ježek usedne za mikrofon jako spolukomentátor

Sport

05.11.2014

Motocyklový závodník a parťák v našich Roadtrénincích Ondra Ježek už má nějaký ten pátek po sezoně, přesto se stále točí ve světě burácejících motorů. Řeší příští sezonu a také se připravuje na další spolukomentování motocyklových závodů.

O uplynulém víkendu hovořil na Eurosportu k závodům Superbiků, o tomto víkendu usedne za mikrofon znovu. Na Nova Sport a Fandovi ho čeká spolukomentování posledního závodu seriálu MS silničních motocyklů ve Valencii.

O víkendu 8. a 9. listopadu vyvrcholí seriál mistrovství světa silničních motocyklů ve Valencii a český závodník, který letos bojoval v kategorii Superstock 1000, bude v neděli spolukomentátorem u všech tří hlavních závodů kategorií Moto3, Moto2 i MotoGP. 

"Z komentování Superbiků na Eurosportu jsem měl dobrý pocit a potěšila mě spousta smsek a pozitivních komentářů. Velmi si jich vážím. Teď mě čeká MotoGP. Cítím lehkou nervozitu, ale zároveň se hodně těším. Bude to zase trochu jiné, než před pěti lety, kdy jsem byl hostem studia TV NOVA při GP České republiky. Spolukomentování závodu MS bude pro mě dalším obrovským zážitkem a velkou zkušeností," uvedl Ondra Ježek.

Přímé přenosy z hlavních závodů začínají na Nova Sport a Fandovi v 10:50 závodem Moto3, ve 12:15 následuje závod Moto2 a ve 13:45 závod královské třídy MotoGP.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Superbiky patří k vrcholům motocyklové techniky. Nabité elektronikou, s extrémně výkonnými motory a…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: