Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 11/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
40 let: Africa Twin vs. GS
Okruh: Aprilia Tuono Factory
Jawa kolem světa II

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Víme, jaká je! Nová Honda VFR800X Crossrunner

Nový model

31.10.2014

Překvapilo nás, že se nejedná o pouhý kosmetický facelift, ale o důkladnou změnu celého stroje. Tady jsou první postřehy a obrázky ze španělských serpentin, kde jsme novinku testovali!

Skvělý design

vzdušný, lehký, atraktivní. Motocykl tak nejen vypadá, ale i funguje. Posun oproti předchozí generaci je výrazný nejen ve vzhledu, ale především v jezdecké pozici a celkovém dojmu z jízdy. Ergonomie nyní víc odpovídá cestovnímu enduru (stupačky níž, širší řídítka jsou blíže k jezdci).

!!!Kompletní představení najdete v Motocyklu 1/2015!!!

 

Seznam kapitol

Návykový VTEC

vidlicový čtyřválec v 7000 1/min zapne další dva ventily na válec a citelný nárůst výkonu doprovází jekotem, který vás nepřestane bavit.

Seznam kapitol

Lehkost a snadné řízení

oproti VFR800F se řídí uvolněněji. Jezdecká pozice podporuje agilnost stroje. Spíš komfortní podvozek zůstává neutrální a čitelný za všech situací.

Seznam kapitol

Silniční all-rounder

univerzální bezpochyby je, o all-rounder se ale zas až tak nejedná – je to motocykl zaměřený na asfalt. Tam se cítí dobře, tam vám přinese nejvíc radosti.

Seznam kapitol

Kompletní představení

Jak Crossrunner obstál na zakroucených andaluských vlásenkách, na co jsou pyšní inženýři, kteří jej postavili, a praktické postřehy, tak důležité v každodenním provozu, najdete v podrobném testu v Motocyklu 1/2015, který právě připravujeme.

Seznam kapitol
Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Vybudoval jedno z nejvlivnějších designových studií v Evropě a mnozí o něm říkají, že koncern KTM…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: