Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 11/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
40 let: Africa Twin vs. GS
Okruh: Aprilia Tuono Factory
Jawa kolem světa II

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Novinky 2015 živě! Sledujte reportáž z Intermotu

News

28.09.2014

Ještě před vypuknutím výstavy v Kolíně nás řada výrobců vnadila fragmenty svých připravovaných novinek. Nýní je výřezům fotografií a ultrarychlým střihům konec. Motocykl vám přinese exkluzivní živou reportáž zpoza bran Kolínského výstaviště!

Autor:RedakceFoto:archiv

Pohyb v terénu a současná informovanost vás, našich čtenářů, si žádá využití nejmodernějších dostupných informačních technologií. Proto od úterního rána, kdy vypukne novinářský den na Intermotu 2014 v Kolíně nad Rýnem, sledujte náš facebookový profil, jehož prostřednictvím vám přineseme záběry a první informace o novinkách, které budou široké veřejnosti tou dobou stále ještě skryty!

Projděte si Intermot 2014 bez toho, aniž byste opustili pohodlí před svým počítačem. Sledujte facebook časopisu Motocykl!

Jak na to?

Že nemáte facebook? Nevadí, náš profil je veřejný a mohou jej tak sledovat i ti z vás, kteří ještě do proudu sociálních sítí nevstoupili. Stačí jenom kliknout na tlačítko níže, které vás pošle přímo na náš profil a pak už jen pravidelně aktualizovat a vstřebávat první záběry nových strojů pro sezonu 2015!

825c18898a9695bcf53a4032ba5b3ffc.jpg

Seznam kapitol

Neváhejte, dávejte "to se mi líbí"!

Ti z vás, kteří mají svou "sociálně-síťovou" identitu, nechť se neostýchají stisknout tlačitko "to se mi líbí". O motocyklu, který během úterý přes den získá nejvíce vašich "liků", se další den dozvíte všechny dostupné informace a uvidíte více jeho snímků.

Ti z vás, kteří nejsou majiteli facebookového profilu, nebojte se jej vytvořit a dávejte "to se mi líbí" také!

Seznam kapitol
Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Vybudoval jedno z nejvlivnějších designových studií v Evropě a mnozí o něm říkají, že koncern KTM…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: