Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 11/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
40 let: Africa Twin vs. GS
Okruh: Aprilia Tuono Factory
Jawa kolem světa II

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Obrazem: Keino XJR1300 "Rhapsody in Blue"

Zajímavost

11.09.2014

Hluboko v srdci New Yorku se zrodila nevídaná kreace na základě Yamahy XJR1300. Díky Motocyklu máte nyní možnost si stavbu z dílny Keino Cycles vychutnat!

Japonský stavitel Keinosuke "Keino" Sasaki přispěl svou troškou do mlýna jménem Yamaha Yard Built. Svou variaci na téma legendárního čtyřválce XJR1300 nazval Rhapsody in Blue. Svým dílkem se tak zařadil po bok významných jmen custom scény jako Wremchmonkees, Deus Ex Machina, Marcus Walz či Roland Sands, kteří se projektu japonské továrny taktéž zúčastnili.

Rapsodie v modré odráží zejména Keinovu zálibu v ruční výrobě dílů. Pod jeho rukama tak vznikla nízká a štíhla nádrž s unikátním uzávěřem či zadní "bobík". Stavba však nejvíce vyniká použitou springer vidlicí, taktéž z Keinovy výroby. XJR se dočkala také brzd od Bremba, jiných řídítek a uložení předního světlometu. Sání je obligátně vystaveno na odiv, o umně skrouceném výfukovém potrubí s dvojicí koncovek (zvuk si poslechněte ve videu níže) nemluvě. Milovníci klasických vozů rozpoznají v zadní svítilně tu ze sporťáku MG. Dílo završuje krásný modrý lak v kombinaci se zlatými koly.

tvqPnYHLCYw
 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Vybudoval jedno z nejvlivnějších designových studií v Evropě a mnozí o něm říkají, že koncern KTM…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: