Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 10/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Vybíráme naked do 200 000 Kč
Rozhovory: Marquez, Staša
Test sportovně-cestovních pneu

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Indian Scout je zpátky!

Nový model

04.08.2014

Indian využil motocyklové akce ve Sturgisu a odhalil horkou novinku pro rok 2015 - kapalinou chlazený Scout... V-Rod se může začít bát!

Scout je tradičně pojatý bike, který je však vybaven tou nejmodernější technologií. Především však představuje od touringové řady Chief jasně se odlišujicí modelovou větev.

Zbrusu nové kapalinou chlazené véčko o objemu 1133 cm3 nabídne 100 koní výkonu v poměrně vysokých otáčkách (8000 1/min) a necelých 100 Nm točivého momentu v 5900 1/min. Výkon je na zadní "stopadesátku" přenášen přes 6stupňovou převodovku řemenem. Relativně příznivou pohotovostní hmotnost 253 kg pak usměrňuje dvojice kotoučových brzd s ABS o průměru 298 mm. 

Scout tak svým zaměřením a cenou 11 000 USD (v USA) představuje jasný útok na prodejní pozice svého největšího konkurenta - Harley-Davidson. Uvidíme, za kolik ho nabídne český importér.

cZPVosB8EQM

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Africa Twin sklidila v prvních testech výhradně pozitivní recenze, až to vypadalo, jako kdyby neměla…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: