Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 11/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
40 let: Africa Twin vs. GS
Okruh: Aprilia Tuono Factory
Jawa kolem světa II

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Mitas je oficiálním partnerem Erzbergrodea

News

28.05.2014

Mitas se stal oficiálním partnerem jednoho z nejnáročnějších enduro závodů Erzbergrodeo a navazuje tak na tradici, kterou započal minulý rok.

 

de50ffaebee71f364ccd180442743e07.jpg

Jubilejní dvacátý ročník se bude konat od 29. května do 1. června v Erzbergu v Rakousku. Více než 1500 závodníků z celého světa se popere s nástrahami povrchového dolu, ve kterém se závod již tradičně koná. Mitas zároveň poskytne účastníkům servisní zázemí a bude výhradním prodejcem pneumatik v rámci závodu.

Vedle podpory jezdců bude Mitas v dějišti závodu pořádat další aktivity. V pátek 30. května a v sobotu 31. května od 14 do 16 hodin se bude v takzvané Actionzone konat Mitas One-On-One Rider Presentation. Speciální endurokrosová trať se stane hřištěm pro světové enduro šampiony, medailisty z X-games, ikony superkrosu, legendy trialu, vítěze Rallye Dakar a mistry FMX i ATV.

„Prostřednictvím XX. Erzbergrodea chceme posílit nadšení a příslušnost značky Mitas k extrémnímu enduru a jsme hrdí na to, že můžeme být součástí jednoho z nejtěžších závodů. Jezdci i v takto těžkých podmínkách hodnotí naše pneumatiky velmi dobře,“ řekla Ksenija Bitenc, ředitelka Mitas Moto.

Karl Katoch, promotér závodu Erzbergrodeo, ke spolupráci uvedl: „Mitas i Erzbergrodeo mají v offroadových závodech dlouhou tradici. Filozofie obou značek si je velmi blízká. Pro extrémní enduro závody je třeba maximální odhodlání jezdců, ale také špičkové produkty, které jejich snahy podpoří. Jsme si jisti, že právě Mitas závodníkům tuto podporu nabízí.“

Zajímavá fakta o Erzbergrodeu:

  • 45 000 návštěvníků během čtyř dnů
  • 1500 závodníků z více než 35 zemí
  • 1500 dalších zájemců na čekací listině
  • 4500 členů doprovodu
  • 300 členů organizačního týmu
  • 200 průvodců
  • 100 záchranářů (horská záchranná služba, Červený kříž & paramedici)
  • 6 vrtulníků
  • 30 kameramanů
  • 400 novinářů z více než 25 zemí

 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Vybudoval jedno z nejvlivnějších designových studií v Evropě a mnozí o něm říkají, že koncern KTM…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: