Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 6/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Suzuki V-Strom po 50 000 km
Abaja: MotoGP vs. WSBK
Rozhovor: šéfdesignér KTM

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Kardinálské žehnání nejen guzzinám

Zajímavost

16.05.2014

Minulý víkend proběhlo v Keblově na Vysočině příjemné setkání motocyklistů spojené s otevřením letošní sezony a symbolickým žehnáním motocyklům i jejich jezdcům.

Autor:Foto:archiv

Akci organizoval český Moto Guzzi Club Bohemia, guzziny byly proto zastoupeny v hojném počtu, jak je ale na podnicích tohoto klubu tradicí, srdečně vítáni byli všichni motocyklisté – letos se jich sešlo necelé dvě stovky. Pozvání přijal dokonce i kardinál Dominik Duka, který seřádkované motocykly pokropil svěcenou vodou tak důsledně, až se někteří guzzisté začali obávat, aby své oře vůbec nastartovali… Akcí provázel prezident klubu Jirka Riant, rodinné zázemí a kávu poskytl na své faře páter Maxmilián a velmi otevřené a chytré kázání na mši měl tentokráte páter Evermod. Všichni guzzisté tělem i duší. Celé setkání dokumentovala Česká televize a TV Barandov, záznamy naleznete na stránkách klubu: www.motoguzziclubbohemia.cz.

„Guzzí žehnání“ je akcí, kterou si na počátku sezony nenecháme utéct. Děkujeme proto za pozvání a připojujeme se k přání „Kardiho“ (jak p. Dukovi oba páteři důvěrně přezdívají) – ať si tuto sezonu užijeme v radosti a bez zranění. Kolama dolů!

PS: „Kardi“ se guzzistou dosud nestal…

rV8vXltPLhg

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Je asi nejobletovanějším jezdcem současnosti. Mistr světa, elitní spurter a bavič davů. To je Peter…

Africa Twin, kam se podíváš. I tak bychom mohli charakterizovat mediální vřavu kolem jedné z…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: