Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 8/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Nejlepší cestovní enduro?
Test sportovních pneu
TT Isle of Man 2016

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Kardinálské žehnání nejen guzzinám

Zajímavost

16.05.2014

Minulý víkend proběhlo v Keblově na Vysočině příjemné setkání motocyklistů spojené s otevřením letošní sezony a symbolickým žehnáním motocyklům i jejich jezdcům.

Autor:Foto:archiv

Akci organizoval český Moto Guzzi Club Bohemia, guzziny byly proto zastoupeny v hojném počtu, jak je ale na podnicích tohoto klubu tradicí, srdečně vítáni byli všichni motocyklisté – letos se jich sešlo necelé dvě stovky. Pozvání přijal dokonce i kardinál Dominik Duka, který seřádkované motocykly pokropil svěcenou vodou tak důsledně, až se někteří guzzisté začali obávat, aby své oře vůbec nastartovali… Akcí provázel prezident klubu Jirka Riant, rodinné zázemí a kávu poskytl na své faře páter Maxmilián a velmi otevřené a chytré kázání na mši měl tentokráte páter Evermod. Všichni guzzisté tělem i duší. Celé setkání dokumentovala Česká televize a TV Barandov, záznamy naleznete na stránkách klubu: www.motoguzziclubbohemia.cz.

„Guzzí žehnání“ je akcí, kterou si na počátku sezony nenecháme utéct. Děkujeme proto za pozvání a připojujeme se k přání „Kardiho“ (jak p. Dukovi oba páteři důvěrně přezdívají) – ať si tuto sezonu užijeme v radosti a bez zranění. Kolama dolů!

PS: „Kardi“ se guzzistou dosud nestal…

rV8vXltPLhg

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Každý týden přináší exploze teroristických útoků ve světě. Jaká je situace v exotických zemích? Je v…

Neortodoxní přístup k vývoji motocyklů má Yamaha v krvi. dokládá to již druhý přírůstek do rodové…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: