Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 6/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Suzuki V-Strom po 50 000 km
Abaja: MotoGP vs. WSBK
Rozhovor: šéfdesignér KTM

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Dunlop v nových rozměrech

Český trh

13.05.2014

Pneumatika RoadSmart II je nyní k dispozici také v rozměrech pro nové BMW R 1200 GS. SportSmart2 pak v nových rozměrech sedí na Ducati Streetfighter nebo Panigale.

Pneumatika RoadSmart II je vhodná pro model R 1200 GS především díky použitým technologiím, které zajišťují stabilitu a výkonnost pro širokou škálu těžkých a výkonných motocyklů, od roadsterů až po velké „road trail“ motocykly:

  • Technologie JointLess Belt (JLB) je systém konstrukce pneumatik, který využívá inženýrské techniky úprav hustoty kordu s cílem zajistit přímočařejší řízení a stabilitu ve vysokých rychlostech na nejvyšší úrovni. Vylepšená zpětná vazba díky použití technologie JLB je klíčová pro jistotu motocyklistů.

  • Technologie Multi-Tread (MT) spočívá v koncentraci směsi odolné pryže ve střední části běhounu (20-25 %) pro případy, kdy je motocykl ve vzpřímené poloze, přičemž měkčí „přilnavější“ směsi jsou soustředěny na ramenech pneumatiky pro případy, kdy je motocykl nakloněn. Směsi byly vyvinuty s cílem udržení stability v přímém směru, lepší trakce, brzdného výkonu a vynikající kilometrové životnosti spolu se spolehlivou přilnavostí v ostrých úhlech.

BMW R 1200 GS lze vybavit pneumatikami RoadSmart II následujících rozměrů:

Přední/zadní

Velikost

Index L/S

TT/TL

Kód SAP

F

120/70 R 19

60V

TL

632854

R

170/60 R 17

72V

TL

632853


 


 

Technologie využité v pneumatice SportSmart2

  •  Technologie JointLess Belt (JLB, přední ocelový bezešvý pás) zvyšuje ovladatelnost, stabilitu a vysokorychlostní schopnosti (až 300 km/h).

  • Technologie Multi-Tread (MT) zvyšuje kilometrový výkon využitím speciálního tvrdšího materiálu ve střední části pneumatiky a zároveň použitím 100% siliky při výrobě ramen pneumatiky, což zlepšuje přilnavost při jízdě v zatáčkách na mokru i na suchu.

  • Technologie Jointless Tread (JLT) umožňuje přesné rozložení vícesložkové směsi v pneumatice, čímž napomáhá k vyšší trvanlivosti, odolnosti proti opotřebení, přilnavosti po celé šíři běhounu a stabilitě při vysokých rychlostech.

SportSmart2 je nyní pro Ducati Streetfighter 848 a Ducati 899 Panigale k dispozici v následujících rozměrech:

Přední/zadní

Velikost

Index L/S

TT/TL

Kód SAP

F

120/70 ZR 17

(58W)

TL

631922

R

180/60 ZR 17

(75W)

TL

633353

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Prověřit si výkonnost v kopcích, ale taky získat další znalosti o běhání v horách můžete v neděli na…

Africa Twin, kam se podíváš. I tak bychom mohli charakterizovat mediální vřavu kolem jedné z…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: