Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 11/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
40 let: Africa Twin vs. GS
Okruh: Aprilia Tuono Factory
Jawa kolem světa II

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

První SPZkové Brno je minulostí…

Akce

12.05.2014

Stadion nebo Schwantzovka. Tak tyhle pojmy už nejsou cizí skoro devadesátce motorkářů, kteří si přišli, většinou poprvé, vyzkoušet okruhové ježdění. A byla to jízda!

Ve středu, 7. května se totiž konal první letošní Okruhový den na SPZkách na legendárním Automotodromu Brno pod taktovkou týmu Okruháři.cz.

Pod dohledem zkušených instruktorů a profesionálního mechanika Vojty Navrátila z MotoXN si prošli všichni účastníci teorií jízdy, kde se dozvěděli vše potřebné o bezpečné jízdě, správném chování na závodní trati a o technickém nastavení motocyklu. No a pak už nezbývalo nic jiného než jít po zbytek dne pořádně tahat za plyn.

Bylo velice zajímavé sledovat počáteční nervozitu a zároveň obrovské nadšení všech co se rozhodli do toho říznout a jít prohnat svou motorku na okruh.  Největší uspokojení je mluvit s motorkářem, který dal poprvé kolínko nebo „štrejchl“ stupačkou o podlahu.  O takové momenty nebyla v přátelské atmosféře nouze. Paddock brněnského okruhu byl celý den plný pohodových lidí (polovinu dne byla na okruhu agentura Racetrack) a skvělé nálady.  Na té nic nezměnil ani déšť, který se ukázal k závěru dne.  Mnozí nadšenci se nenechali odradit a pokračovali dál v ježdění – holt na okruhu se jezdí za každého počasí.
Tým Okruháři.cz děkuje všem účastníkům a partnerům akce za naprosto skvělý den a Automotodromu Brno za těch nejlepších 14 zatáček na světě!

I přes velkou nepříjemnost (týmu Okruhářů byla hned po Okruhovém dni odcizena dodávka s výbavou na zázemí pro dny na okruhu a krásnou CBR 600RR) pokračují a další skvělá akce je za dveřmi!

Okruháři.cz vás přivítají na Autodromu Most a to už 28. července – není na co čekat! Registrujte se zdeOkruháři.cz
Píšeme, fotíme, natáčíme a bavíme se okruhovým životem. Pořádáme okruhové dny pro
motorky na SPZtkách. Ze silnice na okruh!

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Vybudoval jedno z nejvlivnějších designových studií v Evropě a mnozí o něm říkají, že koncern KTM…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: