Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
MC 11/16 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
40 let: Africa Twin vs. GS
Okruh: Aprilia Tuono Factory
Jawa kolem světa II

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Sezona 2014 s Ducati

Český trh

15.04.2014

Dvouválec do L. Desmodromický rozvod. Paul Smart. Fabio Taglioni. Monster. Superleggera. Panigale. Carl Fogarty. Bologna. Troy Bayliss. Minimalismus, styl, design, výkon, vášeň. Tyto a mnohé další pojmy jména jsou synonymem jedinečné motocyklové značky, která existuje od roku 1926. Legendy, která nese jméno Ducati.

Autor:DucatiFoto:Ducati

Současná modelová řada Ducati obsahuje na dvacet strojů, mezi kterými mohou najít ten pravý motocykl pro sebe začátečníci, zkušení jezdci, příznivci superbiků, cestovatelé, ti, kdo mají rádi hravost či výkon, používají motocykl ke každodennímu přesunu z domova do práce a zpět nebo milují superbiky. Společným jmenovatelem všech Ducati nadále zůstává dvouválec do L, desmodromický rozvod, styl, design a radost z jízdy.

Jakkoli jsou motocykly Ducati záležitostí pro „fajnšmekry“ a znalce, neznamená to, že jsou nedostupné. Monster 696 se dá například pořídit již za 220 000 Kč včetně DPH, do konce května k němu navíc u všech autorizovaných dealerů Ducati v ČR obdržíte kredit na nákup originálního příslušenství nebo oblečení vy výši 20 000 Kč. Samozřejmostí je nabídka financování od renomované společnosti Unicredit Leasing.

Při rozhodování o pořízení nového motocyklu je rozhodně dobré dopřát si testovací jízdu. I to u Ducati vědí, a proto v letošní sadě osmi testovacích motocyklů Ducati Praha najdeme zástupce všech modelových řad, včetně novinek jako je „omlazený“ Diavel, Monster 1200 nebo 899 Panigale. Tyto stroje je možno vyzkoušet jak v rámci již pátého ročníku Ducati Tour, nebo v rámci individuálních testovacích jízd. Stačí domluvit si termín a zažít pocit z jízdy na Ducati na vlastní kůži.

Těm, kteří z různých důvodů uvažují o koupi motocyklu staršího, má autorizovaná dealerská síť Ducati v České republice rovněž co nabídnout. Kromě bezplatného ověřování VIN jakýchkoli Ducati mají dealeři přístup i k továrním prověřeným motocyklům, které již mají nějaký ten kilometr za sebou. Není tedy třeba pochybovat o servisní či uživatelské historii motocyklu, nebo o „pravosti“ najetých kilometrů. Vedle toho se dá počítat i se zárukou a podporou autorizovaného dealera, což se zejména u staršího stroje může vždy hodit.

Prozkoumejte tedy současný svět Ducati – ať už na webu www.ducati-czech.cz, nebo přímo u některého z autorizovaných dealerů v ČR.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Vybudoval jedno z nejvlivnějších designových studií v Evropě a mnozí o něm říkají, že koncern KTM…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: