MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

H-D oslaví 110. výročí ve velkém stylu

Akce

25.04.2013

Narozeninový program nabídne unikátní výstavu, spanilou jízdu nebo multimediální večerní show, jejíž součástí bude i divácká soutěž o limitovanou edici H-D Sporster Hard Candy Custom.Oslavy proběhnou 8. června v pražské Tispsport Aréně. Akce není určena jen pro skalní příznivce strojů z Milwaukee, na své si přijdou i návštěvníci z širší veřejnosti.

Slavnostní program začne spanilou jízdou Prahou se zastávkou na Jiráskově mostě, který bude pro ostatní dopravu uzavřen. Bikeři tak budou moci převést své miláčky v celé parádě. Organizátoři se zároveň pokusí překonat rekord v počtu motocyklů jedoucích v koloně.Mezi 13. a 17. hodinou budou pro účastníky připraveny před Tipsport Arénou doprovodné akce, úderem 19. hodiny pak přijde zlatý hřeb oslav - dvouhodinová multimediální show s moderátorkou Dianou Kobzanovou.

„Diváci se mohou těšit na skvělou motocyklovou exhibici se vším, co k Harley-Davidson patří. V pěti tematických blocích bude představena historie značky a zároveň proběhne soutěž o limitovaný Harley-Davidson Sportster,“ láká návštěvníky hlavní organizátor akce Jaroslav Vavřina.

Základní vstupenka stojí 499 Kč, za vstupenku s účastnickým trikem dáte o stokorunu víc. K dispozici jsou také vstupenky s parkovným na tři dny a V.I.P. vstupenky. Děti, které nepřerostli 130 cm, si 110. narozeniny americké legendy užijí zdarma. Vstupenky lze zakoupit online na stránce www.110let.cz nebo v síti Ticketportal.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: