MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Motocykl 2/2013

Média

09.01.2013

Únorové číslo vám zkrátí čekání na léto už ve čtvrtek 9.1.Nový Motocykl nepatří do ruky jen klasickým motorkářům, mysleli jsme i na autaře, kteří chtějí využít nové vyhlášky a přestoupit na skútr 125 cm3. Kromě rad do začátků jim pomůžeme i s výběrem vhodného stroje. Druhý díl endurotréninku vás naučí správný postoj ve stupačkách, bez kterého v terénu daleko nedojedete.

V oddílu „Testy + technika“ vás čeká jízda na Hondě NC700X DCT, Ducati Diavel, Yamaze XT1200Z Super Ténéré World Crosser a Triumphu Street Triple R. Proti sobě jsme postavili BMW G 650 GS a Husquarnu TR650 Strada. Okruh Calafat byl svědkem rodinného souboje německých a italských supersportů (BMW HP4 vs S 1000 RR a Ducati 1199 Panigale vs 1199 Panigale S…a samozřejmě BMW vs Ducati). Dále si počtete o Cannondale S/E/C/X440, Yamaze TDM900 a Moto Guzzi California (o té dokonce dvakrát - představujeme vám její nejnovější evoluci a zaměřili jsme se na ni na trhu s ojetinami).

Na dlouhodobý test jsme dostali Suzuki V-Strom, hned jsme ho tedy přizpůsobili obrazu svému. Fanouškům youngtimerů poradíme s koupí náhradních dílů. Život v jedné stopě se netočí jen kolem strojů, ale i kolem lidí, vyzpovídali jsme tedy Mirka „Sporťáčka“ Freye (hvězda českého stuntridingu), Jirku Hanyka (manažer týmu ProRace) a Maru Paulíčka (fotograf motocyklových závodů).

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: