MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Harley-Davidson Express Lane Service

Český trh

28.06.2011

Harley-Davidson otevřel ve svém pražském dealerství speciální koncept servisu "na počkání". Motocykly Harley-Davidson Sportster Forty-Eight


Značka Harley-Davidson pro své zákazníky rozvíjí speciální koncept servisu „na počkání“. Harley-Davidson Express Lane Service zahrnuje jakoukoliv práci, opravu či revizi trvající maximálně jednu hodinu, a to bez předchozího objednání. Tuto službu první svého druhu v Evropě nabízí pražský dealer.


 Motocykly Harley-Davidson Fat Boy Special


Společnost Harley-Davidson se pyšní svým neobvyklým programem individuálních úprav motocyklů, tzv. custom bike. „Každý chce mít svůj motocykl něčím odlišný, a když už si vybere příslušenství, chce si ho také nechat hned instalovat. Pro tyto situace – montáž drobných doplňků, ale i pro mnohem prostší, kdy si například před dovolenou uvědomíte, že máte sjeté brzdové destičky, pneumatiky nebo potřebujete výměnu oleje, je ideální nová služba Harley-Davidson Express Lane Servise,“ říká Michal Fric, zástupce importéra, a dodává, že první tento speciální servis nabízí nejen v Praze, ale i v celé Evropě pražské dealerství. Potěšující může být fakt, že Česká republika uspěla v užším výběru mezi takovými zeměmi, jako je Švýcarsko či Německo.

V současné době
se může pyšnit nabídkou služby H-D Express Lane Service pouhá necelá dvoustovka dealerů ve Spojených státech. Pražské dealerství se tak stává úplně prvním na starém kontinentě. Kromě Prahy se ještě uvažuje o dalších dvou dealerstvích – po jednom v Německu a Švýcarsku.


Kompletní informace o nově nabízené službě ke stažení zde.

 Motocykly Harley-Davidson XL 1200 Nightster 
     
 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: