MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

KTM offroad modely 2011

Nový model

21.05.2010

KTM chce být úspěšná, a proto vynaložila ohromné množství prostředků na vývoj nových offroad modelů pro rok 2010 i 2011.

Download oficiální prezentace


KTM chce být úspěšná
, a proto vynaložila ohromné množství prostředků na vývoj nových offroad modelů pro rok 2010. Prioritním cílem bylo zlepšení vlastnosti motocyklů při brutální jízdě na nezpevněném povrchu. Nejsladším plodem tohoto vývoje v KTM byla bezesporu nová hvězda pro třídu MX1 - KTM 350 SX-F.

Závodní sezona je v plném proudu a jezdci KTM už dokázali vyhrát hodně závodů na nejnovějších modelech, přesto rakouská továrna už představuje motocykly pro rok 2011. Tři výkonné offroad minimotocykly pro mladé, šest nekompromisních krosových biků a osm verzí ostrých endur – to je ucelené řada nových KTM roku 2011. Chtělo by se až říci, že kdo si do terénu nevybere tady, ten si nevybere už nikde jinde.

Od dvoutaktní padesátky
(50 SX) až po silou překypující čtyřtakt Endura 530 EXC-R – těmito počíná a končí paleta offroad motocyklů značky KTM, v níž si podle firemní filozofie „Ready to race“ prý musí to své najít úplně každý, ambiciózní hobby jezdec nebo klidně i mistr světa. Všechna lákadla ještě umocňuje skutečnost, že Antonio Cairoli letos vede se svou zbrusu novou 350 SX-F pořadí světového šampionátu MX1. Stejný jezdec také s třistapadesátkou vyhrál hned první letošní závod v italské Mantově.

Kromě unikátní koncepce motorů přinášejí modely 2011 i výrazné změny v konstrukci rámu a komponent podvozku, změny se týkají všech offroadů KTM - lehoučkých dvoutaktů i funkčních a silných čtyřtaktů. Dvoutakt nebo čtyřtakt, tyto stroje jsou připraveny uhánět po cestě vítězství v další závodní sezoně…

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: