MC 1+2/18 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Super Duke R po 50 000 km
Yamaha R1 po 20 letech
Ducati Panigale V4

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

KTM sraz pod Bezdězem

Akce

04.11.2008

Oranžoví jezdci se sešli a zajezdili si na všem.O motocyklových srazech obvykle příliš často nepíšeme, až na výjimky na nich jde totiž snad o všechno ostatní, jen ne o motocykly. Jednou takovou výjimkou byl první ročník setkání majitelů rakouských motocyklů KTM a Husaberg.


 Sraz Bezděz

 

 Jeho organizaci si vzal na svá bedra mladoboleslavský dealer KTM, Michal Fleischhans z Flash Teamu. Navzdory celkem chladnému počasí dorazili bivakovat do bývalého vojenského areálu v Bělé pod Bezdězem někteří nedočkavci už v pátek odpoledne – off-roaďáci zkrátka nejsou z cukru. A především jim byl celý srázek šitý přímo na míru: kromě parádní supermotové dráhy tu totiž měli k dispozici nádherné endurové tratě a skvěle připravenou písčitou krosovou trať.

 

 Sraz Bezděz    Sraz Bezděz

 

Takže zatímco na ostatních podnicích můžete vidět blažené úsměvy leda tak z alkoholového opojení, tady to bylo z předávkování adrenalinem. V sobotu i v neděli se jezdilo od rána až do večera, a to fest. Pro prokřehlé a hladové byl připraven vytápěný stan s občerstvením a krámek s různými „oranžovými“, rozuměj stájovými, motodoplňky. Ale abych nezapomněl to nejdůležitější: pořadatelé mysleli i na ty, kteří rakouský stroj nevlastní nebo o jeho koupi dosud přemýšlejí. Půjčit jste si tu mohli za snesitelný poplatek téměř celou produkční paletu KTM, počínaje dvoudobou krosovou 150 SX až po dvouválcové SuperEnduro s laděnými koncovkami Akrapovič. Na silnici měli chlapci připravený motárdový jednoválec 690, nový Duke III a jeho silnějšího sourozence SuperDuke 990, nechybělo ani nejvšestrannější cestovní enduro na trhu – KTM 990 Adventure nebo fabrická čtyřkolka, takže na si tu své mohl přijít opravdu každý. Soudě podle ohlasu účastníků je u nás o takové akce zájem, pokud tedy vše klapne (příště snad i to počasí), budeme se moci těšit příští rok na KTM srazy dva – na jaře a na podzim.

 

 A ještě poděkování na závěr:  Bez skvělé organizace Flash Teamu a bez sponzorů jako jsou Goldfren, Cetelem, Motorex a mnoho dalších, by se celá akce uskutečnit nemohla. Díky a těšíme se napřesrok!   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: