MC 4/17 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Nová KTM 1290 Super Adventure
BMW R 1200 R po 50 000 km
Triumph Bonneville Bobber

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Kariéra

 

HLEDÁME REDAKTORA!

A je to tady: hledáme psavce, dříče, kreativce, holku nebo kluka, kterého baví život v jedné stopě a má chuť se do něj pořádně opřít.

Umí si vytvořit jasný názor a umí se o něj také podělit. Vládne angličtinou nebo němčinou a neztratí se ve světě sociálních sítí a internetu. Nabízíme možnost na sobě pořádně zamakat a dělat práci, která dává smysl. Technické vzdělání a předchozí zkušenost s textem jsou předností. Job je na ŽL, nástup otázkou dohody, flexibilita a týmový duch podmínkou. Své životopisy a ukázky textů zasílejte na redaktor@imotormedia.cz.

62f1aa7da4cc04335baf90e5eea3a396.jpg

Časopis MOTOCYKL přináší svým čtenářům téměř 25 let nezávislé, objektivní a ucelené informace ze světa dvou kol. Věnuje se testům nejnovějších i ojetých motocyklů a jejich srovnání, podloženým nezávislými měřeními. Na jeho stránkách najdete dlouhodobé testy či seriály věnující se výuce jízdy na terénních a silničních strojích.Nechybějí reportáže z motocyklových akcí, ze zákulisí motocyklového sportu nebo rozhovory s jeho předními světovými i domácími představiteli či nezávislé uživatelské testy motocyklového příslušenství a pneumatik. Časopis MOTOCYKL se také věnuje zapadlým motocyklovým legendám či stále populárnějším tzv. youngtimerům. Na jeho stránkách najdete také ucelené populárně-vzdělávací technické rubriky.

4e13b53074467beb155344eae79538d8.jpg

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Český snowboard světu vládne! Ta nejlepší párty na závěr sezony světových pohárů se rozjela jistě ve…

Častá trasa českých dovolenkářů nás nechala ověřit kvality dvou cestovních etalonů. Pod koly Japonce…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: