MC 12/17 právě v prodeji
V aktuálním čísle najdete:
Novinky 2018
Srovnání velkých cruiserů
Přestavba: Suzuki Hayabusa

najdete ve všech dobrých trafikách

zavřít informace
Motocykl online
Chci inzerovat

Kariéra

 

HLEDÁME REDAKTORA!

A je to tady: hledáme psavce, dříče, kreativce, holku nebo kluka, kterého baví život v jedné stopě a má chuť se do něj pořádně opřít.

Umí si vytvořit jasný názor a umí se o něj také podělit. Vládne angličtinou nebo němčinou a neztratí se ve světě sociálních sítí a internetu. Nabízíme možnost na sobě pořádně zamakat a dělat práci, která dává smysl. Technické vzdělání a předchozí zkušenost s textem jsou předností. Job je na ŽL, nástup otázkou dohody, flexibilita a týmový duch podmínkou. Své životopisy a ukázky textů zasílejte na redaktor@imotormedia.cz.

62f1aa7da4cc04335baf90e5eea3a396.jpg

Časopis MOTOCYKL přináší svým čtenářům téměř 25 let nezávislé, objektivní a ucelené informace ze světa dvou kol. Věnuje se testům nejnovějších i ojetých motocyklů a jejich srovnání, podloženým nezávislými měřeními. Na jeho stránkách najdete dlouhodobé testy či seriály věnující se výuce jízdy na terénních a silničních strojích.Nechybějí reportáže z motocyklových akcí, ze zákulisí motocyklového sportu nebo rozhovory s jeho předními světovými i domácími představiteli či nezávislé uživatelské testy motocyklového příslušenství a pneumatik. Časopis MOTOCYKL se také věnuje zapadlým motocyklovým legendám či stále populárnějším tzv. youngtimerům. Na jeho stránkách najdete také ucelené populárně-vzdělávací technické rubriky.

4e13b53074467beb155344eae79538d8.jpg

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Výkřik „Madonna mia!“ podle výkladového slovníku vyjadřuje překvapení nebo silné emoce. A právě…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: